- Ubiquiti

Цена
€126 96 / 248 31 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
A compact and powerful UniFi gateway with a full suite of advanced routing and security features.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Network Device Type | Router/Gateway |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN + Bluetooth |
| Брой ядра на CPU | 2 |
| Вътрешна тактова честота | 1 GHz |
| Сертификати | CE, FCC, IC |
| Installed RAM | 1 GB |
| Разположение на захранването | Външно |
| Protocols (OSI Model) | IPv6 L2TP |
| Router Features | DHCP Server |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 95 % |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Мин. работна влажност на въздуха | 5 % |
| Включени аксесоари | Захранващ адаптер |
| Разположение на устройството | Външен |
| Номинално тегло | 0.32 кг |
| LAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps RJ-45 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Максимална консумирана енергия | 3.83 W |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for EU |
| Application Layer | DHCP |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| WAN | up to 1 Gbps RJ-45 |
| Тегло | 0.32кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 2 |
| Скорост на портовете | 10/100/1000 Mbps |
| Тип суич | Управляем |
| PoE поддръжка | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Слой | Слой 3 |
| SFP портове (count) | 0 |
| SFP+ портове (count) | 0 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 1 |
| PoE бюджет (W) | 0 |
| VLAN поддръжка | Да |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Да |
| Тегло | 0.32кг |
Ubiquiti Gateway Lite (UXG-LITE-EU)
Получете до 10 пъти по-висока маршрутизираща производителност в сравнение с USG с компактния Ubiquiti Gateway Lite. Идеален за малки офиси и напреднали домашни мрежи, той осигурява мощен трафик в безшумен дизайн с USB-C захранване, който се побира навсякъде.
Ключови Предимства
- Изключително бързо маршрутизиране — До 10 пъти по-висока производителност от USG, справяща се лесно с високоскоростни интернет връзки.
- Компактен и тих — Без вентилатор, ултракомпактен форм-фактор, захранван чрез USB-C (адаптерът е включен) за безшумна работа навсякъде.
- Гъвкаво управление — Управлява се с UniFi Network 8.0.7+ чрез CloudKey, официален UniFi хостинг или сървър на UniFi Network.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Продукт | UXG-LITE-EU |
| WAN порт | 1 GbE RJ45 |
| LAN порт | 1 GbE RJ45 |
| Управление | UniFi Network 8.0.7+ |
| Захранване | USB-C (адаптерът е включен) |
| Форм фактор | Настолен |
| Без вентилатор | Да |
Какво има в кутията
- Ubiquiti Gateway Lite (UXG-LITE-EU)
- USB-C адаптер за захранване
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






